Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

ZAWODY O PUCHAR BURMISTRZA PILAWY Z OKAZJI DNIA DZIECKA

Aktualności | 2016-05-30 | Publikujący: Koło nr 51 Pilawa

ZADOWOLENIA I SŁOŃCA - NIE BYŁO KOŃCA

To już po raz  10 najmłodsi wędkarze z naszej okolicy mogli świętować „Dzień Dziecka” nad Jordanem, startując w zawodach o puchar burmistrza Pilawy. Piękna słoneczna pogoda dopisała organizatorom.

  Na starcie zameldowało się 18 zawodników (w większości członkowie szkółki wędkarskiej) w towarzystwie swoich opiekunów. Po zamknięciu listy startowej, głos zabrał przewodniczący ds. młodzieży koła kol. Zbigniew  Stankiewicz witając wszystkich bardzo serdecznie po czym  przedstawił regulamin zawodów. Sprawne losowanie stanowisk i wydanie napojów oraz przekąsek dla zawodników udających się na stanowiska i już można było przygotować się do łowienia.

Podczas tury zawodów trwającej blisko 2 godziny , wędkarze łowili z powodzeniem: karasie, płocie,       okonie, wzdręgi  i jazie. Nie było zawodników zerowych.

 

 

1.       BARTEK FIC – 1750 pkt.

2.       FILIP FIC – 1400 pkt.

3.       ROBERT WIRTEK – 1000 pkt. + big ryba – karaś pospolity 680 gr.

 

 

Na rozdaniu nagród nie mogło zabraknąć głównego patrona zawodów, pani burmistrz Albiny Łubian…

Wszyscy uczestnicy otrzymali z ręki gościa specjalnego medale pamiątkowe zaś czołowa trójka puchary, a za największą rybę zawodów statuetkę.

Przewodniczący ds. młodzieży złożył podziękowania na ręce pani burmistrz w imieniu wędkarzy koła i wszystkich uczestników zawodów za patronat nad zawodami oraz ufundowanie nagród.

Głos zabrała również pani burmistrz mówiąc o 10 latach współpracy i działalności koła na rzecz dzieci prowadząc szkółkę wędkarską.

 

Zarząd koła PZW nr 51 w Pilawie dziękuje również wszystkim uczestnikom zawodów i pomocnym w organizacji kolegom wędkarzom i pani Ewie Włastowskiej.

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

Czy chciał(a) byś, aby zorganizowano w naszym kole zawody spinningowe ?
TAK
NIE
Głosuj wyniki

Ilość odwiedzin

Reklama