Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

MIKOŁAJKOWE ZAWODY RZUTOWE SZKÓŁKI WĘDKARSKIEJ

Aktualności | 2016-12-16 | Publikujący: Koło nr 51 Pilawa

13-go grudnia na terenie PSP w Pilawie rozegrane zostały 10 Mikołajkowe Zawody Rzutowe Szkółki Wędkarskiej działającej przy kole nr 51 w  Pilawie. W zawodach wzięło udział 19 zawodników podzielonych na  dwie grupy wiekowe. Na rozpoczęciu nie mogło zabraknąć Dyr. PSP Pani Hanny Gajowniczek, która serdecznie podziękowała instruktorom wędkarstwa młodzieżowego za zaangażowanie i poświęcony czas dla uczniów, zarówno w szkole jak i nad stawem, wspominając przy tym zdarzenia z jubileuszowej, dziesięcioletniej współpracy.   Słowa podziękowań padły również ze strony organizatorów, wspominając przy tym bardzo znaczny wkład pracy Pani Ewy Włastowskiej.

Po części oficjalnej przyszedł czas na otwarcie zawodów przez Gł. Sędziego kol. Zbyszka Stankiewicza, któremu towarzyszyły sędziowie pomocniczy: kol. Krzysztof Trzeciak i kol, Tadeusz Walicki.  Zawody musiały być przeprowadzone dość sprawnie, ponieważ w tym dniu wyłączone było napięcie w sieci na znacznym terenie Pilawy

W ustalonej kat. -  Kadet młodszy czołowe miejsca zdobyli:

       1.         SZCZEKUTEK PIOTR

       2.        KUCHARSKI KACPER

       3.        KĘDZIERSKI ARTUR

W kat. – kadet starszy:   

       4.         STELMASZCZYK MICHAŁ

       5.        DĄDZIK KACPER

       6.        WASĄŻNIK KUBA

 

Odczytanie wyników odbyło się już o zmroku. Tak samo jak przybycie św. Mikołaja na którego z niecierpliwością czekały dzieci. Każdy uczestnik otrzymał paczkę od Mikołaja i uszczęśliwieni pożegnaliśmy się do wiosny i zajęć nad stawem życząc sobie wzajemnie zdrowych i wesołych świąt. 

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

Czy chciał(a) byś, aby zorganizowano w naszym kole zawody spinningowe ?
TAK
NIE
Głosuj wyniki

Ilość odwiedzin

Reklama