ZAWODY KADETÓW SZKÓŁKI WĘDKARSKIEJ KOLA PZW NR 51 W PILAWIE - WYNIKI

Aktualności | 2017-10-16 | Publikujący: Koło nr 51 Pilawa

11 Z KOLEI

8 października na zbiorniku JORDAN w Pilawie, rozegrane zostały zawody w wędkarstwie spławikowym - kadetów do lat 14 - stu o puchar burmistrza Pilawy.

Pogoda nas nie rozpieszczała, ale i tak zgromadziło się 14 - stu zawodników w towarzystwie opiekunów. Po odprawie i losowaniu stanowisk, zawodnicy udali się na wyznaczone stanowiska. Rybki nie zbyt chętnie współpracowały, ale i tak wyniki były całkiem przyzwoite jak na dwugodzinna turę.

1. ARTUR KĘDZIERSKI - 950 + BIG RYBA

2. STAŚ SZOSTAK - 630

3. PIOTREK SOKÓŁ - 580

Podczas dekoracji zwycięzców  - rozdano wszystkim uczestnikom zawodów pamiątkowe medale. Za te nagrody, oraz obięcie patronatem zawodów, serdecznie dziekujemy pani burmistrz Albinie Łubian

Nie zabrakło również gadżetów wedkarskich i zanęt sponsorowanych przez firmę TRAPER. Bardzo dziękujemy w imieniu dzieci i członków zarządu Koła nr 51 w Pilawie.W znaczny sposób zaspokoiły one potrzeby szkółki wedkarskiej.

Specjalne podziękowania kierujemy do pani Ewy Włastowskiej za zaangażowanie i nie ocenioną pomoc w organizacji szkółki wędkarskiej.