Zebranie Sprawozdawcze koła 51

Aktualności | 2018-01-23 | Publikujący: Koło nr 51 Pilawa

FREKWENCJA DOPISAŁA

Dnia 13.01.2018 w rybaczówce na ulicy Dworcowej, w drugim terminie o godz. 16.00 odbyło się Walne  Zebranie członków Koła PZW nr 51 w Pilawie . Zgromadzonych 25 członków i gościa z ramienia okręgu Bogdana Korzeniewskiego przywitał prezes koła kol.Mirek Jarosławski.

Po ukonstytuowaniu prezydium oraz komisji -  sprawozdanie , budżet , preliminarz oraz plany na rok bieżący przedstawił zarząd. W trakcie uroczystości za zasługi dla PZW, kolega  Ryszard Kowalski został wyróżniony srebrną odznaką.

Następnie głos zabrał kapitan sportowy przedstawiając wyniki rywalizacji w roku 2017 .

Pierwsze miejsce w kategorii wyczyn, zajął   kol. Piotr Kozłowski. W kategorii amator kol. Darek Nowak.

Zwycięscy poszczególnych kategorii zostali uhonorowani pucharami oraz gromkimi brawami .

Sprawozdanie z działalności szkółki wędkarskiej przedstawił kol. Zbyszek Stankiewicz, prosząc przy tym o większe zaangażowanie kolegów wędkarzy i pomoc w pracy z młodzieżą.

Po dyskusji, wysłuchaniu wniosków, przegłosowaniu uchwał prezes koła zamknął obrady, składając obecnym i ich rodzinom najserdeczniejsze życzenia Noworoczne i sukcesów wędkarskich w sezonie 2018.