Zawody Spławikowe dla dzieci o PUCHAR BURMISTRZA Pilawy

Aktualności | 2018-05-05 | Publikujący: Koło nr 51 Pilawa

Dnia 03.06.2018 r. na zbiorniku „JORDAN" w Pilawie, rozegrane zostaną zawody w wędkarstwie spławikowym dla kadetów, członków szkółki wędkarskiej oraz niezrzeszonych w kole PZW nr. 51 w Pilawie - do lat 14-stu  (włącznie.)
Program zawodów:

1.     08:00 - 08:20 - zbiórka nad stawem przy rybaczówce, odprawa (omówienie zasad) i potwierdzenie zgłoszeń
2.     08:20 - 08:35 - losowanie stanowisk
3.     08:35 - 09:00 - wyjście na stanowiska i przygotowanie do łowienia
4.     09:00 – 11:00 - TURA ZAWODÓW
5.     11:00 - 11:30 - ważenie złowionych ryb
6.     11:30 - 12:00 - uroczyste rozdanie pucharów i zakończenie zawodów.

Ważne !
*Zgłoszenia zawodników przyjmowane są do czwartku  31 maja włącznie, przez Przewodniczącego ds. Młodzieży Koła   tel. 508 544 411, najlepiej SMS-owo.
*Zawodnik przychodzi z opiekunem prawnym, który przez cały czas trwania zawodów i poza nimi bierze za startującego pełną odpowiedzialność.
*Zawodnik przystępujący do zawodów winien posiadać: siatkę z obręczami do przechowywania złowionych ryb, wypychacz, wędkę (dla członków szkółki nie posiadających własnych wędek bądź siatki, wypożyczamy na czas zawodów sprzęt treningowy - decyduje kolejność zgłoszenia)
*Wolno będzie łowić jedynie na wędkę z kołowrotkiem lub wędkę typu bat do 6-ciu metrów.
Łowisko  w w/w dniu od świtu do godz. 12:00 będzie zamknięte dla pozostałych wędkarzy, za co serdecznie przepraszamy.

*Liczba stanowisk ograniczona, decyduje kolejność zgłoszenia.

*nagrodami w zawodach będą: puchary (za zajęcie czołowych miejsc), medale dla każdego uczestnika zawodów itp.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY – Zarząd Koła PZW nr 51 w Pilawie