Ważny Komunikat

Aktualności | 2020-03-23 | Publikujący: Koło nr 51 Pilawa

Szanowni Wędkarze,

Z uwagi na panującą pandemię koronawirusa wywołującego chorobę COVID-19, na podstawie zaleceń sanitarno-epidemiologicznych, w trosce o bezpieczeństwo członków naszej Społeczności, a w szczególności naszego Skarbnika,  po przeprowadzeniu analizy sytuacji, wniesienie opłat składkowych na rok 2020 zostaje maksymalnie ograniczone. Ws. możliwosci dokonania opłat zostają wprowadzone dyżury spotkań i możliwości opłacenia karty u skarbnika koła. Najbliższy termin zostaje wyznaczony na najbliższy CZWARTEK tj. 26-03-2020 od godziny 18.00 do godziny 19.00. Miejsce dyżuru RYBACZÓWKA kołowa na ul. Dworcowej w Pilawie.

Zapraszamy wszystkich chętnych do skorzystania z tej okazji i nie czekania do ostatniej chwili a za razem przestrzegamy że skarbnik koła nie będzie przyjmował interesantów w domu.

Kolejny termin będzie podany.

Zarząd Koła nr 51

w Pilawie