"PUCHARY BURMISTRZA" M i G Pilawa - rozdane

Aktualności | 2012-05-05 | Publikujący: Koło nr 51 Pilawa

Zawody, które stają się tradycją

Do kolejnych udanych zawodów z cyklu grand-prix, możemy zaliczyć czwartkowe zawody w wędkarstwie spławikowym  (03.05.2012r) o „Puchar Burmistrza M i G Pilawa".

Tym razem zasłużyliśmy na piękną, słoneczną pogodę i niezłe brania ryb.

Zawodnicy startowali w dwóch kategoriach: wyczyn i amator.

W klasyfikacji wyczynowców puchary zdobyli:

1.       Marek Gajowniczek -   6436 pkt.

2.       Mariusz Kozłowski -      4170 pkt.

3.       Mirosław Jarosławski - 2482 pkt.

W klasyfikacji amatorów puchary zdobyli:

1.       Kazimierz Kozłowski - 3908 pkt.

2.       Wiesław Siarkiewicz - 3576 pkt.

3.       Zbigniew Kisielewski - 2804 pkt.

Puchary dla zwycięzców osobiście wręczyła Pani Burmistrz Albina Łubian.

Statuetkę za największą złowioną rybę zawodów ufundowało stowarzyszenie „Wartości", którą z rąk Pani Katarzyny Kozłowskiej (prezesa zarządu stowarzyszenia), otrzymał kol. Wiesław Siarkiewicz za karaś - 840 gr.

Po wręczeniu nagród, zarząd koła zaprosił wszystkich zawodników i przybyłych gości  na oficjalne otwarcie rybaczówki. Uczciliśmy to wydarzenie lampką szampana.  Na szwedzkim stole czekał już poczęstunek przygotowany przez stowarzyszenie „Wartości".

W przemiłej atmosferze upłynęło nam to świąteczne południe, które zapamiętamy jako kolejne ważne wydarzenie w historii naszego koła.

Zarząd koła nr 51 w Pilawie i wszyscy jego członkowie, pragną serdecznie podziękować Pani Burmistrz za objęcie swoim patronatem kolejnych już szóstych tego typu zawodów wędkarskich. A w szczególności za nieopisaną pomoc w przekazaniu i doposażeniu nowo otwartej dla wędkarzy rybaczówki  i ufundowania pięknych pucharów.

Równie serdecznie pragniemy podziękować  zarządowi i członkom stowarzyszenia „Wartości", za współorganizowanie zawodów w postaci przygotowania poczęstunku i ufundowanie nagrody za największą rybę zawodów.

Jeszcze raz wszystkim bardzo serdecznie dziękujemy, licząc na dalszą owocną współpracę.

Z wędkarskimi pozdrowieniami: Zarząd i Członkowie Koła PZW  nr. 51 w Pilawie.