0

Wyniki zawodów zobacz archiwum

MISTRZOSTWA PODLODOWE KOŁA NR 51 - wyniki

Wyniki zawodów | 2018-03-15 | Publikujący: Koło nr 51 Pilawa

W dobrej atmoswerze i przy słonecznej pogodzie, odbyły się mistrzostwa podlodowe koła PZW nr 51. Zbiornik JORDAN okazał się dość szczodry jeżeli chodzi o połowy. Dominowały płocie i okonie. Do zawodów stanęło 12-stu zawodników z których wyłoniono zwycięzców. 1. ARTUR SUŚNIAK 2. DARIUSZ WALICKI 3. MIROSŁAW JAROSŁAWSKI Gratulujemy najlepszym a pozostałym zawodnikom dziękujemy za udział w zawodach. ... więcej

Towarzyskie Zawody Podlodowe - wyniki

Wyniki zawodów | 2013-02-28 | Publikujący: Koło nr 51 Pilawa

24-go lutego na tafli Jez. Oblin, rozegrane zostały "Towarzyskie Zawody Podlodowe", których organizatorem było koło PZW nr 51 w Pilawie. Frekfencja jak i warunki pogodowe dopisały. Na starcie stanęło 37-miu zawodników z sześciu ościennych kół PZW. Koło nr 51 było jak zwykle bardzo gościnne oddając czołowe miejsca na podium przybyłym gościom. Wyniki zawodów: K. Laskowski - 3894 pkt. koło M. Mazowiecki Ł. Gałązka - 3378 pkt. koło Węgrów P. Sadowski - 3012 pkt. koło Sobienie J. R. Kowalski - 2534 pkt. koło Maciejowice P. Skarżycki - ...... więcej

Podlodowe Mistrzostwa Koła nr 51 w Pilawie

Wyniki zawodów | 2013-01-14 | Publikujący: Koło nr 51 Pilawa

Dnia 13-go stycznia na tafli Jez. Oblin, odbyły się Podlodowe Mistrzostwa Koła PZW nr 51 w Pilawie. Warunki pogodowe były niemal wymarzone. Pomimo temperatury otoczenia – 10*C, pojawiało się słonko, a wiaterek w ogóle nie dawał o sobie znaku. .Tylko wiercić i łowić . Z tym drugim był jednak mały problem, ponieważ rybki jak to mają w zwyczaju nie zawsze chcą współpracować. Udało się przeprowadzić dwie tury zawodów po 2,5 godz. każda, w których wystartowało 14-stu zawodników. Szczęśliwi wygrani to: 1. 1. DARIUSZ WALICKI – ...... więcej